אודות

sign & drive

הניסיון
מעל הכל

Sign & Drive פועלת בענף הרכב בישראל מאז שנת 2013, מאז ועד היום צברנו ניסיון וקשרים בענף הרכב שמשמשים אותנו במציאת עסקאות מימון אטרקטיביות עבור קהל לקוחותינו. אנו רואים את עצמנו כגוף שבא לבצע מהפך בתוכניות המימון לרכב ומאפשרים לכל אדם את היכולות הכלכליות להחזיק ברכב חדש בתשלומים חודשיים נמוכים.

על ידי בניית תוכנית מהפכנית שמבוססת על פי מודל אמריקאי יצרנו עבור קהל לקוחותינו את הדרך המושלמת לרכישת רכב בליסינג פרטי, כל זאת ללא צורך בלקיחת הלוואות מהבנק או שבירת חסכונות.

ליסינג פרטי בהישג יד

ללא מקדמה וללא קנסות יציאה: בשיטה זו ברוב המקרים אין צורך במתן מקדמה כפי שמחויב בחברות ליסינג אחרות. בנוסף לכך, אין קנסות יציאה לפני סוף התקופה. שני יתרונות אלו מביאים אותנו להיות אחת מחברות הרכב המובילות בענף תוך שימת דגש על הלקוח ומציאת תכנית מימון שתפורה בדיוק לפי מידותיו ויכולת ההחזר החודשי שלו.

הבחירה היא שלכם: אפשרות הבחירה היא של לקוחות החברה. הם יכולים לבצע עסקת 'טרייד-אין', לבחור אם להתקדם בסוף תקופה לרכב חדש יותר או לחלופין להישאר עם הרכב הקיים ולהמשיך את יתרת התשלומים.

חסכון של
אלפי שקלים

Sign & Drive עובדת עם כל הבנקים וגופי מימון חוץ בנקאיים. דבר זה מאפשר לך כלקוח לבחור את תוכנית המימון המשתלמת ביותר. תוכניות המימון ברוב גופי הליסינג עומדות על 5% ריבית, הבחירה ב- Sign & Drive מאפשרת לך לקבל תוכנית מימון בנקאית בתוספת ריבית פחותה מאחוז אחד (שמתווספת לריבית הפריים), כך תוכלו לחסוך בכל שנה אלפי שקלים בהשוואה לחברות ליסינג אחרות.

לא מעוניינים לקבל הלוואה מהבנק? גם לכך יש לנו פתרון, אנו מספקים הלוואות חוץ בנקאיות שתפורות בדיוק לפי מידת יכולות ההחזר החודשי של כל לקוח, התכנית הזולה ביותר מבין כל הצעות גופי המימון היא זו שנבחרת עבורך.

מתמחים בשירות

כחברה שאימצה לעצמה את קו המודל העסקי האמריקאי, אנו מחויבים לתת שירות ברמה הטובה ביותר וחווית רכישה קלה ופשוטה. אנו מחויבים כלפי קהל לקוחותינו על רכישת ‘טרייד-אין’ במעבר לרכב חדש בתום תקופת הליסינג עם מבחר דגמי רכבים של כל יצרני הרכב שמצויים בסניפי החברה הפרוסים ברחבי הארץ.

אנו מעמידים לרשותכם אנשי שירות מקצועיים, מומחים בתחום הרכב ומזמינים אתכם להשתייך לרשימה הולכת וגדלה של לקוחות מרוצים עם חווית שירות מושלמת ותכניות מימון אטרקטיביות, אחריות מקיפה לרכב ושאיפה למצוינות בשירות הטוב ביותר עבורכם.

מדוע משתלם לבחור בנו?

כחברה בעלת ניסיון שקרוב ל- 10 שנים בשוק הרכב בישראל הצלחנו למצב את עצמנו כחברה איכותית שנהנית מאמון מלא מצד לקוחותינו שנהנים מעסקאות משתלמות ופונים אלינו שוב לעסקאות חוזרות.

אנו מתחייבים לספק עסקאות משופרות ואמינות, לאחר בדיקה מקיפה מבין כלל חברות המימון הבנקאיות והחוץ בנקאיות ומציאת העסקה הזולה והטובה ביותר מבין כולם.

אנו מסוגלים לספק לקהל לקוחותינו מימון חוץ בנקאי שאינו פוגע ביכולת ההחזר הבנקאי שלהם.

כל לקוח שרוכש רכב חדש דרך Sine&Drive מקבל אחריות מלאה מיבואן הרכב הרשמי בעת רכישת הרכב.

אנו מתחייבים לספק עבורכם פריסת תשלומים נוחה שמותאמת במיוחד לפי יכולת ההחזר הכספי שלכם.

אנו מתחייבים לחפש את המחירים הטובים ביותר, בתנאים הטובים ביותר שניתן למצוא מבין כלל סוכנויות הרכב בישראל.

Sine&Drive מציעים לכם רכב חדש, ללא התחייבות במקדמה כספית מצדכם, ללא הגבלת קילומטרים על הרכב ובהחזר חודשי הנמוך בישראל!

ליסינג פרטי ללא מקדמה – התוכנית המשתלמת ביותר!

קיימים מספר יתרונות משמעותיים לרכישת רכב בעסקת ליסינג פרטי על פני רכישה מול גורם פרטי.

שיטת המימון שלנו עובדת כך שהיא מאפשרת לכל לקוחותינו ליהנות מתוכנית מימון ליסינג פרטי ללא מקדמה עם יתרון לפריסת תשלומים נוחה שמותאמת בדיוק לפי יכולת ההחזר הכלכלי של כל לקוח.

איך אנו עושים זאת? פשוט מאוד, דבר ראשון היא שהחזר התשלומים הרגיל שניתן לכל לקוח הוא עד 36 תשלומים חודשיים שלאחריה ניתן כמובן להחזיר את הרכב ולהתקדם רכב חדש יותר.

לא מעוניינים לעשות זאת? אין בעיה, אם תרצו, תוכלו להאריך את תקופת החזר ההלוואה וכמובן שאנו לא מחייבים אתכם בתשלום נוסף על כך אלא מאפשרים לכם להתקדם לעסקה חדשה ומשופרת יותר.

ליסינג פרטי ללא התחייבות בתשלום מקדמה: אתם האדונים בעסקת המימון, אתם הם הבעלים הרשומים על הרכב, הוא שלכם מהרגע הראשון ולכן אין כל קנסות יציאה מהעסקה כפי שמצוי בחברות ליסינג אחרות ואין חיוב בתשלום מקדמה כספית לקבלת תוכנית מימון לרכישת הרכב.

אם אתם מעוניינים לסיים את עסקת המימון, תוכלו למכור את הרכב (הוא בבעלותכם הפרטית ולא “השכר-החכר” כמו בחברות הליסינג), כך תוכלו לסיים את התשלום שנותר או כאמור, לבחור בדרך שבה רוב לקוחותינו מעדיפים והיא לממש את זכותם ולהתקדם לעסקה משופרת לרכישת רכב חדש יותר.

השירותים שלנו

100% מימון לרכב

Sign & Drive מתחייבים – לבנות עבורכם תוכנית מותאמת אישית על פי גובה ההכנסה שלכם אל מול ההוצאות.

כדי שתוכלו לנהוג ברכב שאתם רוצים.

 

4 צעדים לרכישת רכב בטרייד-אין

כבר ברור לכם שהגיע הזמן להחליף את הרכב הישן?

הכירו את ארבעת הצעדים לעסקת טרייד-אין של Sign & Drive

ליסינג לעסקים

רכב חברה ורכבי עבודה במסלולי ליסינג משתלמים. Sign & Drive מציעה את רוב הרכבים החדשים הקיימים בישראל: מסחריות, טנדרים, רכבי מנהלים, מיניוואנים, קרוסאוברים ועוד.

אי עמידה בהחזר ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

!

ליסינג פרטי בעסקה המשתלמת ביותר